Täna olen eluonlill.ee lehe ainukeseks autoriks mina - Kristi Dela China , aga usun, et see niimoodi ei jää. 

Oleks ju vahva, kui aja jooksul lisanduks siia lehele veel autoreid, kes aitaksid oluliselt avardada käsitletavate teemade ringi ja tooksid sisse uusi, põnevaid vaatenurki, milledeni minu tähelepanu fookus ei ole ulatunud. 

   

Minu lugu - Kristi Dela China


Ühe inimese sügav usk kogu maailma headusesse ja heatahtlikusse võib esmapilgul tunduda kui selle inimese erakordne tugevus ja suuremeelsus, aga ometigi ... kas ikka on? Mis siis ometi küll võiks heaks inimeseks olemise juures valesti minna?

Minu lugu algab siis sellest, et nii kaua kui ma mäletan, on läbi elu mind juhtinud kaastundlik ja mõista üritav suhtumine igasse kaaskondlasesse. Sügaval sisimas olen alati olnud iga inimese puhul keskendunud eelkõige tema heade külgede ja tema positiivsete omaduste märkamisele ja äratundmisele. Ja seda ka pealtnäha mitte just kõige eeskujulikemate käitumismaneeridega inimeste puhul. Pealiskaudse hukkamõistu asemel olen alati püüdnud mõista, et iga halva teo taga on tegelikult midagi sügavamat ja et mitte keegi ei ole oma loomulikult olemuselt halb.

...
Loe lisaks