Elu hetk: millegi algus

Istudes triiki asju täis laotud auto rooli, taipasin hetkes olevat rahu.

Olen suundumas esimesele retriidile oma elus. Värskelt Õpetaja Ingvar Villido Ishwarananda õpilasi koondava MTÜ Lilleoruga liitununa, olen saanud võimaluse osaleda 7 päeva kestval intensiivsel rännakul iseenda sisemaailma.

Luues selguse sisemaailmas on võimalik hakata mõistma välismaailma. Ja sellele sisemaailma süvaõppe teekonnale ma siit nüüd täna asungi ... 
Veel mitte kunagi ei ole kuhugi mineku ettevalmistused nii rahumeelselt edenenud. Hea on tõdeda, et teadlikum tegutsemine ja emotsioonide ning mõttemustrite survele mitteallumine on olulisel määral  muutnud minu elu kvaliteeti ja võimekust teekonna igat sammu märgata täie kohaloluga. 

Ikka ja jälle on kuklas miski närvilisus ja käsil üks paras sahmerdamine. Ei ole harvad olnud juhused, kus ma parem ei hakka mõtlemagi kuhugi mineku peale, kuna ei taha tegeleda kogu selle logistika ja pakkimisega, mis kaasneb lastega reisimisega.

Proovisin seda sisemiselt ära tuntud rahu pildile jäädvustada ja pilte sirvides tajusin siira naeratuse nägemise võlujõudu. See sama ilme sellelt fotolt jäigi minuga peegelpildina terveks päevaks, et mitte öelda kogu edasiseks nädalaks või ..... saame näha .... ehk kogu edasiseks eluks. 
Eelmine
Elu hetk: ootamatu plaan on parim plaan
Järgmine
Elu hetk - eluonlill.ee algus