Elu hetk - keeldun nõus olemast ...

... sellega, et võin meeltesegaduses arvata, et keegi teine on minu rahulolematuses süüdi ja mina ei saa selles suhtes mitte midagi ise paremaks teha.

Ma keeldun nõus olemast, et minu elu võib kõigi teiste emotsioonide hulgas pääseda juhtima laiskuse emotsioon, hirm eksimise ees, kadedus, kibestumine, pettumused, hukkamõistmine.

Samuti ei ole ma nõus tegema ühtegi asja positiivsete emotsioonide tagaajamise nimel, kuna see karikas on ju nagunii täitmatu. Nagu oleks anuma põhjas auk, mille kaudu kõik sinna valatud positiivsed emotsioonid haihtuvad ja alles jääb vaid pettumus asjaolu üle, et meeldiv kogemus on asendunud mälestusega, mis omakorda kannustab katkematult uusi positiivseid emotsioone taga ajama asjatus lootuses need püsivaks kogemuseks muuta.

Ja kõige vähem olen ma nõus laskma mõtetel nagu "ma ei saa hakkama", "ma ei ole piisavalt hea" , "see on alati nii ...", "kindlasti juhtub nii ..." jne jne jne luua seda, mis minu elus juhtub ja on. 
...

Rakendades Ingvar Villido poolt loodud: Practical Consciousness tehnikaid ja tema poolt õpetatavaid Babaji kriya jooga tehnikaid, olen otsustanud vabaneda oma elus kõigist, nii halbadest kui headest, emotsioonidest ja vabaneda kõigist elu suunavatest mõttemustritest ehk kontseptsioonidest, et lõpuks saada tuttavaks selle Minaga, kes kogu oma lihtsuses ja heatahtlikkuses jääb alles pärast emotsioonide ja kontseptsioonide vabanemist.


Kui kaua see puhastumine aega võtab või kas see ongi võimalik? .... elame näeme .... üks päev korraga :) ... täpset plaani ja ettekujutust asjad edasisest edenemisest ei ole... on vaid otsus ja on tänane hetk.
Eelmine
Elu hetk - omakasupüüdlikkus, millest võidavad kõik
Järgmine
Elu hetk - iga pilve taga on päike