Öömaja

eluonlill.ee kaudu saab Boracay saarel broneerida ruumikat kahetoalist korterit 2 minuti jalutuskäigu kaugusel White Beachist, selle Diniwidi ranna poolses otsas :Ruumikas korter, suur elutuba ja eraldi magamistuba, ühe double voodiga. Mõlemas toas konditsioneer, magamistoas dušširuum ja wc, elutoas lisaks üks wc. Köök-elutoas on televiisor, induktsioonpliit, potid pannid, mikrolainen ahi, veekeedukann ja riisikeetja, soovi korral ka blender. Söögilaud 6-inimesele, diivan ja kaks tugitooli, mida saab näiteks lastele voodiks kokku panna. Soovi korral lisamadrats lastele.  Elutoast saab rõdule, mis paikneb maja basseinipoolses küljes. Internet olemas I korruse restoranis ja levib ka korteri rõdul, vahest ka elutoa diivanil. Bassein asub kohe maja ees ja olemas päevitamistoolid. Loe edasi ja vaata pilte siit. Boracay saarel üldiselt aga on

öömaja valik väga mitmekülgne – leidub nii odavaid bungalow’sid kui luksuslike hotelle. Saarel on üle 200 erineva hotelli ja kuurorti. Hoolimata sellest, et ööbimiskohtade valik on lai, tasuks turismi tipp-hoojal ehk siis Novembrist Maini reisides öömaja eelnevalt broneerida.

Hotelle jagub saare erinevatesse osadesse. Võib valida kas öömaja otse surfirannas, mis võimaldab tihtipeale säästa varustuse hoiustamise tasu arvelt, kuna osadel majutusasutustel on olemas spetsiaalsed ruumid surfvarustuse hoiustamiseks või öömaja White Beachi'l, eeliseks on see, et oled pidevalt kogu saarel toimuva tegevuse keskmes. Aga üldiselt on saar piisavalt pisike, et ükski koht ei ole liiga kaugel.


Kes viitsib ise otsida, siis erinevaid pakutavaid majutusikohti leiate:
www.myboracayguide.com
www.visitboracay.com
www.boracayresortsrates.com
www.agoda.com

Kuna valik on tõepoolest tohutu ja iga külastaja soovid varieeruvad seinast seina, siis pikka soovitusnimekirja siia koostama ei hakka. Lihtsam on kaardistada oma soovid asukoha (surfirand, White Beach, mõni kaugem ja rahulikum paik), võimalikud pakutavad hüved (jõusaal, bassein, toitlustus), määrata hinnaklass ja asuda otsima ülalpool nimetatud aadressidel.
Lisan vaid üksikud märkmeid majutusasutuste kohta, kus ise käinud, tuttavad on peatunud, omanik on tuttav, või on see koht mingil muul suvalisel põhjusel minu tähelepanu köitnud kas siis hea või halvaga. 


Vihjeid öömaja otsijatele:


Bulabogi rand

Surfer's Home 
Minu Filipiinid raamatus pikalt kirjeldatud rannamajakeste osas, pean tõdema, et tegemist on selle resordi viimase tegevusaastaga, kuna sakslannast omanikul lõppeb maaomanikuga rendileping ja seda enam ei pikendata. Paraku aga tähendab rendilepingu lõppemine ka seda, et majakesed ei ole juba mitmel viimasel aastal remondimehe kätt tunda saanud ja troopilises kliimas hakkavad paratamatult asjad amortiseeruma väga kiiresti.  
Samas aga kahese inimiese toa hind ilma hommikusöögita 1500 peesot (25 eurot) öö kohta ja asukoht otse surfirannas võib siiski mõnele vähemnõudlikumale reisisellile meelepärane olla. Pahuwayan Suites
Suurepärane asukoht ja kvaliteetne ehitis otse surfiranna keskmes. Tubadest suurepärane vaade läbi maast laeni akende otse randa. Esimese korruse tubadest väljudes surfirand 5 meetrit. Teisel korrusel mõnusad rõdud. Kolmas korrus paraku on omanike endi päralt ja välja ei üüritagi. 
Hinnad koos hommikusöögiga 3750-4750 peesot (62,5-80 eurot) toa kohta.