Korter Asyana


Korter: Ruumikas korter, suur elutuba ja eraldi magamistuba, ühe double voodiga. Mõlemas toas konditsioneer, magamistoas dušširuum ja wc, elutoas lisaks üks wc. Köök-elutoas on televiisor, induktsioonpliit, potid pannid, mikrolainen ahi, veekeedukann ja riisikeetja, soovi korral ka blender. Söögilaud kuuele inimesele, diivan ja kaks tugitooli, mida saab näiteks lastele voodiks kokku panna. Soovi korral lisamadrats lastele.  Elutoast saab rõdule, mis paikneb maja basseinipoolses küljes. Internet olemas I korruse restoranis ja levib ka korteri rõdul, vahest ka elutoa diivanil. Bassein asub kohe maja ees ja olemas päevitamistoolid.
Mõningase miinusena tuleb kahjuks aga esile tuua, et kortermaja kõrval toimub järjekordse suure hotellikompleksi ehitus ja sellest tulenevalt on päevasel ajal elutoa poolses küljes kosta ehitusmüra. Magamistuba jääb maja vaiksema poole peale, kuid kohaliku eluolu sümbolina, on kosta  ka naabrite kukelaulu.  

Asukoht:  White Beach, Station 1 piirkonnas Asyana resordis, The Palms hotelli kõrval. White Beachini on kõigest  2 minuti jalutamist. Mugav neile, kes soovivad vahelduseks suurtest turistihordide        st eemale saada, kuna asub White Beachi rahulikumas piirkonnas, kus on vähem rahvast ja vähem kõiksuguseid kaubitsejaid. Samuti on kõigest ümber kaljunuki jalutuskäigu kaugusel kaunis Diniwidi rand, kus samuti olemas sukeldumisklubi ja kajakkide rent.  

Transport: Peatänavale on u 5 minutit jalutamist ja sealt saab keskusesse liigelda tricycli ehk külgkorviga mootorrattaga. Privaatne tricycle, mis viib soovitud sihtpunktini ja mahutab 4-5 inimest maksab 75 php (u 1,4 eurot). Kui jagada tricyclit teiste liiklejatega maksab 15 peesot inimese kohta.  Ühiskondlike liikumisvahenditega ei saa lõppsihtpunkti, ehk näiteks surfiranda, vaid tuleb minna maha peatänaval sulle meelepärases kohas ja surfiranda lipata juba jala - kõik selle 400 meetrit, mis peatänavalt sinna kõndida on jäänud. Järjest enam võtab saarel tavapärast külgkorviga mootorrataste asemel võimust elektrilised sõidukid, mis on kordades mugavamad, mahutavad rohkem inimesi ja on ruumikamad, kuid toimivad sarnaselt tricyclitega. Viipad aga peatänava ääres kätt, istud sisse ja soovitud kohas peatänaval hõikad peatust ja tasud 15 peesot täiskasvanud kohta. Laste eest eraldi üldiselt raha ei küsita. 

II korrus, paremalt teine rõduII korrus, vasakpoolne rõdu, Eemal paistab The Palms hotell. Elutoa vaade välisuksest sisenedesElutoavaade rõdupoolt. Paremal on välisuks, järgmine on wc ja köögist vasakul on magamistubaElutoa aknast avaneb vaade basseinileElutoavaade magamistoa ukseltMagamistoa vaade ukseltMagamistubaParemal on dušširuum ja vasakul WCDuššWCMajaesine bassein ja vasakul paistab ehitusjärgus hotellikompleksSelles basseinis õppis Ivelette kevadel kätisteta ujumise ära ja nüüdki pigem eelistab basseiniujumist kui soolast merevett :)Päevatasu
eurodes
  päevi
 
Kokku
eurodes
Perioodi hind
eurodes
90 7 630 600
80 8 640  
80 14 1 120 1 000
70 15 1 050  
70 21 1 470 1 300
60 22 1 320  
60 28 1 680 1 500
       

Mida pikem periood, seda odavam päevahind. Kuni 7 päeva on ööpäeva hind 90 eurot, kui vähemalt kaheksa päeva, siis 80 eurot, üle kahe nädala, siis 70 eurot ja kuni kuu aega 60 eurot. 

Täiendavaks informatsiooniks ja pikema perioodi hinnapakkumisteks palun kontakteeruda:  kristi@eluonlill.ee 


Hetkeseisuga on korter broneeritud perioodiks:

19.12.1014 - 01.01.2015